Kurzy - Telf

Najděte s námi učební program, který vám přesně sedne!

Ozvěte se nám! Rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

  • Společně probereme cíle, kterých chcete svým studiem dosáhnout
  • Přivítáme vás na naší palubě
  • Povíme si, jak to u nás v Telf chodí
  • Vybereme studijní program, který vám bude přesně sedět

S námi jsou jazyky brnkačka, tak se do toho pojďme opřít.

Na co čekat? Pojďme do toho společně šlápnout!

Vyplňte přihlášku a řekněte nám, který jazyk byste s námi rádi vypilovali.

Během chvilky už v tom jedete s námi.

Spolu zjistíme jaký typ studia vám nejlépe sedne. Jste spíše vizuální, auditivní nebo pohybový typ? My už na to přijdeme.

Vaše studium může začít!

Nyní společně s koordinátorkou proberete, jaký čas vám nejvíce vyhovuje. Rádi byste si střihli lekci před prací? Není problém! Vyhovuje vám výuka spíše odpoledne, když si děti hrají venku s kamarády? Stačí říct. Naši lektoři se s vámi vždy budou snažit najít cestu, která vyhovuje vašim požadavkům. Je možné se na časech domlouvat i ze dne na den, přestože doporučujeme stanovit si čas lekcí pevný.

Společně zjistíme jak na to

Náš lektor s vámi najde nejlepší způsob, jak dostat nový jazyk do vašeho života. Koukáte rádi na SIMPSONOVI? No paráda! Co takhle je zkusit znova v jiném jazyce? Máte rádi vaření? Otevřete tu starou francouzskou kuchařku, která se vám válí v šuplíku.

Telf 5 Telf 10 Telf 15
Nabídka kurzů 2770
za měsíc (20 lekcí)
5540
za měsíc (20 lekcí)
8310
za měsíc (20 lekcí)
Délka každé lekce 5 minut 10 minut 15 minut
Lekce 5x týdně
Lekce dle vaší jazykové úrovně
Jak moc do toho šlápneme Denní nakopávač Pohodová makačka v tempu Tady se do toho bude bušit
Dvakrát ročně kniha dle vašich
jazykových schopností
V případě nespokojenosti, garance vrácení peněz do 14 dnů
Objednat Objednat Objednat

Nabídka kurzů

Telf 5
2770
za měsíc (20 lekcí)
Délka každé lekce
5 minut
Lekce 5x týdně
Lekce dle vaší jazykové úrovně
Jak moc do toho šlápneme
Denní nakopávač
Dvakrát ročně kniha dle vašich
jazykových schopností
V případě nespokojenosti, garance vrácení peněz do 14 dnů
Telf 10
5540
za měsíc (20 lekcí)
Délka každé lekce
10 minut
Lekce 5x týdně
Lekce dle vaší jazykové úrovně
Jak moc do toho šlápneme
Pohodová makačka v tempu
Dvakrát ročně kniha dle vašich
jazykových schopností
V případě nespokojenosti, garance vrácení peněz do 14 dnů
Telf 15
8310
za měsíc (20 lekcí)
Délka každé lekce
15 minut
Lekce 5x týdně
Lekce dle vaší jazykové úrovně
Jak moc do toho šlápneme
Tady se do toho bude bušit
Dvakrát ročně kniha dle vašich
jazykových schopností
V případě nespokojenosti, garance vrácení peněz do 14 dnů

Telf Extra

Pokud vám žádný z našich výukových programů úplně nesedne a přejete si, aby vaše výuka byla ještě o něco intenzivnější, tak spolu vymyslíme individuální způsob, který bude ušitý přesně na míru vašim náročnějším požadavkům.

Dárkový voucher

Už vás štve, že váš partner při setkání s partou vašich zahraničních přátel mlčí jako hrob? I pro tyto případy nabízíme dárkové poukazy. Jen pozor, aby vás pak ještě pustil ke slovu!

Nabízíme víc než jen pokec po telefonu.

Vaše usílí bereme naprosto vážně a proto neustále pracujeme na podpůrných službách, které jinde nenajdete.

Naši lektoři vám pomůžou vyladit učební proces k dokonalosti.

Vědět, jak se správně učit, to není žádná legrace. Naši lektoři tu jsou od toho, aby vás pošoupli tím správným směrem. Proberou s vámi vaše silné stránky a pomůžou s aspekty výuky, se kterými si úplně netykáte. Zkrátka společně najdeme cestu, jak se učit tak, aby vás výuka nového jazyka bavila. Co takhle si učení trochu okořenit? Na vaše přání vám připravíme každý měsíc novou výzvu, která vám s jazykem pomůže. Dejte si v angličtině maraton filmů vašeho oblíbeného režiséra, nebo si přečtěte znovu Harryho Pottera v italštině.

Poradíme vám, jak se učit efektivně.

Každý z nás má jiný systém, jak do hlavy nalít nové informace. My vám pomůžeme zjistit, jestli jste spíš vizuální, auditivní, nebo kinestetický typ studenta. Že vám tyto výrazy nic neříkají? Vysvětlíme vám, jaký to má na vaši výuku vliv a pomůžeme vám se učit co možná nejefektivněji.

Studijní materiály online.

Položením telefonu u nás studium nekončí! Připravili jsme pro vás spoustu online materiálů, které vám s novými jazyky pomůžou. Můžete tak své dovednosti pilovat pomocí učebních podkladů, které vám naši lektoři připraví přesně podle vašich dovedností, poslouchat naše anglické podcasty, nebo se ještě zlepšovat díky jazykovým a gramatickým cvičením.

20+

Lektorů

Naši lektoři mají vždy v rukávu zajímavá témata, dokáží tak rozpovídat i ty největší stydlivky.

1000 +

Studentů

Už přes tisíc našich studentů zjistilo, že výuka jazyků může být stejně zábavná jako pokec s dobrým kamarádem.

133 000+

Lekcí

Máme za sebou tisíce hodin výuky. Nejsme tak v tomto oboru žádnými nováčky, po telefonu učíme již přes 12 let. Díky našim zkušenostem dokážeme pomoct s jazyky opravdu každému.

FAQ

Cizí jazyky vyučujeme pomocí rozhovorů s vašim stálým lektorem. Učíte se pravidelně každý den, jen vy si zvolíte, jaký čas vám bude přesně vyhovovat a především nemusíte nikam dojíždět. Přestože doporučujeme pravidelný, pevně stanovený termín lekcí, máte i možnost individuální domluvy ze dne na den přímo s lektorkou. Vše totiž probíhá po telefonu. Naše lekce jsou sice krátké, ale zato intenzivní a jsou přesně uzpůsobeny vašim schopnostem. Díky tomu neztrácíte kontakt s jazykem, používáte ho aktivně každý den a pomocí našeho osobního přístupu si zapamatujete mnohem více, než při konvenčním stylu výuky. Rozhodně nejsme call centrum, jsme tu pro vás a záleží nám na tom, aby jste se svůj vysněný jazyk skutečně naučili.

Určitě ☺ Naše metoda výuky cílí primárně na rozvoj vašich komunikačních schopností, rozhodně se však nejedná o pár minut tlachání na drátě. Naopak! Budete mluvit, zkoušet gramatiku, opakovat slovíčka, ptát se na vše, co vám není jasné. Vše důležité si hned zapíšete nebo vám to vaše lektorka zašle přímo do telefonu. Více než osobní kontakt máme prostě rádi osobní přístup, se kterým vás učení bude bavit a bude mít ty správné výsledky.

Tak schválně – všeho nechte a zkuste teď pět minut v kuse mluvit česky, pořádně a celou dobu. Docela zabíračka, viďte? A teď si totéž zkuste v cizím jazyce. Až jste se trochu zapotili, že jo? Tolik slovíček, gramatiky, úsilí v pouhých 5 minutách! Každá sekunda vás něco naučí a posune dál a společně ji využijeme na maximum.

Naučit se cizí jazyk je běh na dlouhou trať, která bývá většinou delší než pět týdnů. To, jak rychle po ní poběžíte právě vy, záleží jen na vás a na vaší snaze. Ať je ale váš cíl jakýkoliv, pomůžeme vám s ním a každý den vás k němu povedeme. Naučíme vás v cizím jazyce mluvit a nemít z toho strach, bez ohledu na chyby. Zjistíte, jak se cizí jazyk učit nejlépe, aby to vyhovovalo právě vám. Hlavně vás ale naučíme mít z cizího jazyka radost a chtít se mu věnovat – ne protože musíte, ale protože sami chcete.

Naše metoda je efektivní, vyžaduje ale vaši aktivitu. Co to znamená? Že vám s cizím jazykem pomůžeme, sami se ho za vás ale nenaučíme. Proto budete-li chtít a budete na sobě makat, bude naše metoda fungovat i u vás. My vás pro jazyk nadchneme, vše vysvětlíme a dáme vám ty nejlepší nástroje. Získáte v nás parťáka, který vám řekne co a jak, každý den vás bude motivovat, ale to nejdůležitější, vaši práci, tu za vás prostě neudělá. Uděláme ale maximum pro to, abyste makat chtěli a hlavně aby vás to bavilo.

To vůbec nevadí. Máme zkušenost i s úplnými začátečníky včetně řady seniorů, kteří s cizím jazykem přichází do kontaktu zcela poprvé. A lekce jim jdou skvěle. Vše probíhá v klidu, důležité věci vysvětlujeme v češtině, plně se řídíme vaším tempem a vašimi možnostmi. Nemusíte se nic biflovat dopředu, pročíst tři učebnice a absolvovat extra lekce v jazykových aplikacích. Naším cílem není vás zkoušet, ale učit vás. Proto na začátku nemusíte umět nic, hlavně když něco budete umět na konci ☺

Výuku samozřejmě směřujeme k tomu, aby vás motivovala k mluvení v cizí řeči a mohli jste se tak neustále zlepšovat. Cokoliv vám však nebude jasné nebo budete potřebovat dovysvětlit, vyřešíme v češtině. Věřte, že jí postupně během našeho volání bude stále méně a méně.

Plán naší výuky není tesán do kamene. Naopak. Přizpůsobujeme ji nejen vašim schopnostem, ale také vašim konkrétním požadavkům. Potřebujete nabrat slovní zásobu z vašeho pracovního oboru? Rozmluvit se tak, abyste už konečně mohli volat se zahraničními kolegy bez stresu a přemáhání? Nejde vám minulý čas? Za měsíc vás čeká maturita anebo chcete konečně udělat ty jazykové zkoušky? Ať jde o cokoliv speciálního, zapracujeme to do našich lekcí a pomůžeme vám dostat se právě tam, kam potřebujete.

Nemusíte, na naši výuku totiž klasické jazykové učebnice nesedí. Proto jsme vytvořili vlastní výukové materiály, které vám dodáme emailem. Zašleme vám také tipy na ty nejlepší metody učení, které budou fungovat právě vám podle vašeho studijního typu – potřebujete to, co se učíte, vidět, slyšet, nebo musíte při učení chodit? Poradíme vám, jak to využít co nejvíce ve váš prospěch. A přidáme i spoustu neformálních studijních tipů, se kterými se pro vás z učení stane vítané každodenní rozptýlení.

To se samozřejmě může stát. Lektorka vám bude zkoušet volat znovu, pokud však volání nestihnete ani podruhé, vaše lekce propadá bez náhrady. Volání se proto raději pokuste stíhat anebo nám dejte vědět předem, že to daný den nevyjde – 24 hodin dopředu se klidně domluvíme na změně. Zajímá-li vás něco dalšího o podmínkách našeho fungování, mrkněte sem.

Ne, testy u nás psát nebudete, tedy alespoň ne ty jazykové. Jediný test, který vás necháme udělat, bude test vašeho studijního typu, abychom společně zjistili, co vám při učení nejvíce vyhovuje. Jste vizuální typ a potřebujete slovíčka vidět? Vyhovuje vám spíše vše důležité poslouchat? Nebo chvíli neposedíte a nové věci dostanete do hlavy jen při chůzi? Přijdeme na to a použijeme konkrétně tak, aby vás učení bavilo a mělo maximální efekt.

Ano, můžete. Svůj kurz u nás bez problémů uhradíte z fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP), stačí, když nám přes svého zaměstnavatele pošlete objednávku. Na jejím základě vystavíme fakturu, kterou odešleme zpět k proplacení, a váš kurz může začít.