O nás - Telf

Házíme vidle do zastaralých způsobů výuky!

Neříkáme, že to s námi bude vždycky lambáda, i u nás se vám občas slušně zamotá hlava. Máme ale recept, jak vám do té zamotané hlavy nacpat třeba i deset nových jazyků.

1237

zpocených košil

2 000 000 +

minut na telefonu

12+

let výuky přes telefon

Nabídka jazyků

Ať už se chcete naučit základy italštiny před dovolenou na Sicílii, nebo zlepšit skills v obchodní angličtině, můžeme vám pomoct. Mrkněte, jaké jazyky se s námi můžete naučit.

Angličtina

Němčina

Španělština

Italština

Ruština

Francouzština

Ukrajinština

Obchodní angličtina

Obchodní němčina

Čeština pro cizince

Lékařská
angličtina

Logistika v cizím jazyce

Nabízíme víc než jen pokec po telefonu.

Vaše usílí bereme naprosto vážně a proto neustále pracujeme na podpůrných službách, které jinde nenajdete.

Naši lektoři vám pomůžou vyladit učební proces k dokonalosti.

Vědět, jak se správně učit, to není žádná legrace. Naši lektoři tu jsou od toho, aby vás pošoupli tím správným směrem. Proberou s vámi vaše silné stránky a pomůžou s aspekty výuky, se kterými si úplně netykáte. Zkrátka společně najdeme cestu, jak se učit tak, aby vás výuka nového jazyka bavila. Co takhle si učení trochu okořenit? Na vaše přání vám připravíme každý měsíc novou výzvu, která vám s jazykem pomůže. Dejte si v angličtině maraton filmů vašeho oblíbeného režiséra, nebo si přečtěte znovu Harryho Pottera v italštině.

Poradíme vám, jak se učit efektivně.

Každý z nás má jiný systém, jak do hlavy nalít nové informace. My vám pomůžeme zjistit, jestli jste spíš vizuální, auditivní, nebo kinestetický typ studenta. Že vám tyto výrazy nic neříkají? Vysvětlíme vám, jaký to má na vaši výuku vliv a pomůžeme vám se učit co možná nejefektivněji.

Studijní materiály online.

Položením telefonu u nás studium nekončí! Připravili jsme pro vás spoustu online materiálů, které vám s novými jazyky pomůžou. Můžete tak své dovednosti pilovat pomocí učebních podkladů, které vám naši lektoři připraví přesně podle vašich dovedností, poslouchat naše anglické podcasty, nebo se ještě zlepšovat díky jazykovým a gramatickým cvičením.

Co dělá naši výuku jedinečnou?

Proč se malé děti učí vše s takovou radostí? Učí se hrou, nebojí se dělat chyby a neomezují se umělými definicemi. Prostě to dělají – přirozeně! A to je klíč k naší výuce

Pár minut denně a je z vás světoběžník!

Ať už je vaše motivace jakákoliv, my vám s vašimi cíli pomůžeme, stačí vám pár minut a nabitý telefon. Potřebujete zazářit na pracovní schůzce? Chcete navázat románek v Paříži? Napsat operu v japonštině? Paleta jazyků, se kterými můžeme pomoci, je široká a výuku vám upravíme podle vašich představ a schopností.

No moment, tohle je výuka? Já myslel, že si teprve povídáme.

Záleží nám na tom, aby z vás všechna tréma ihned spadla. A to se může povést jen v případě, že zapomeňte na biflování.
Každý z našich lektorů vám rád pomůže odbourat klasické mantinely, které většinou mezi žákem a učitelem vznikají. Naše učitelská parta vás dokáže nakopnout a pokaždé vám předhodí tak zajímavé téma, že se nebudete stačit divit, jak společná čtvrthodinka utekla a kolik jste se za ni stihli naučit.

Potřebujete si domluvit rande, ne chrlit gramatické definice.

Náš cíl je, abychom vás rozpovídali, potlačili stud a probudili ve vás radost z toho, že si umíte povykládat i jinak než ve svém rodném jazyce. S námi můžete jazyky naplno prožívat. Uvidíte, že vás to bude bavit mnohem víc, než si je jen nudně zapisovat do sešitu.

Ozvěte se nám! Rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

  • Společně probereme cíle, kterých chcete svým studiem dosáhnout
  • Přivítáme vás na naší palubě
  • Povíme si, jak to u nás v Telf chodí
  • Vybereme studijní program, který vám bude přesně sedět

FAQ

Cizí jazyky vyučujeme pomocí rozhovorů s vašim stálým lektorem. Učíte se pravidelně každý den, jen vy si zvolíte, jaký čas vám bude přesně vyhovovat a především nemusíte nikam dojíždět. Přestože doporučujeme pravidelný, pevně stanovený termín lekcí, máte i možnost individuální domluvy ze dne na den přímo s lektorkou. Vše totiž probíhá po telefonu. Naše lekce jsou sice krátké, ale zato intenzivní a jsou přesně uzpůsobeny vašim schopnostem. Díky tomu neztrácíte kontakt s jazykem, používáte ho aktivně každý den a pomocí našeho osobního přístupu si zapamatujete mnohem více, než při konvenčním stylu výuky. Rozhodně nejsme call centrum, jsme tu pro vás a záleží nám na tom, aby jste se svůj vysněný jazyk skutečně naučili.

Určitě ☺ Naše metoda výuky cílí primárně na rozvoj vašich komunikačních schopností, rozhodně se však nejedná o pár minut tlachání na drátě. Naopak! Budete mluvit, zkoušet gramatiku, opakovat slovíčka, ptát se na vše, co vám není jasné. Vše důležité si hned zapíšete nebo vám to vaše lektorka zašle přímo do telefonu. Více než osobní kontakt máme prostě rádi osobní přístup, se kterým vás učení bude bavit a bude mít ty správné výsledky.

Tak schválně – všeho nechte a zkuste teď pět minut v kuse mluvit česky, pořádně a celou dobu. Docela zabíračka, viďte? A teď si totéž zkuste v cizím jazyce. Až jste se trochu zapotili, že jo? Tolik slovíček, gramatiky, úsilí v pouhých 5 minutách! Každá sekunda vás něco naučí a posune dál a společně ji využijeme na maximum.

Naučit se cizí jazyk je běh na dlouhou trať, která bývá většinou delší než pět týdnů. To, jak rychle po ní poběžíte právě vy, záleží jen na vás a na vaší snaze. Ať je ale váš cíl jakýkoliv, pomůžeme vám s ním a každý den vás k němu povedeme. Naučíme vás v cizím jazyce mluvit a nemít z toho strach, bez ohledu na chyby. Zjistíte, jak se cizí jazyk učit nejlépe, aby to vyhovovalo právě vám. Hlavně vás ale naučíme mít z cizího jazyka radost a chtít se mu věnovat – ne protože musíte, ale protože sami chcete.

Naše metoda je efektivní, vyžaduje ale vaši aktivitu. Co to znamená? Že vám s cizím jazykem pomůžeme, sami se ho za vás ale nenaučíme. Proto budete-li chtít a budete na sobě makat, bude naše metoda fungovat i u vás. My vás pro jazyk nadchneme, vše vysvětlíme a dáme vám ty nejlepší nástroje. Získáte v nás parťáka, který vám řekne co a jak, každý den vás bude motivovat, ale to nejdůležitější, vaši práci, tu za vás prostě neudělá. Uděláme ale maximum pro to, abyste makat chtěli a hlavně aby vás to bavilo.

To vůbec nevadí. Máme zkušenost i s úplnými začátečníky včetně řady seniorů, kteří s cizím jazykem přichází do kontaktu zcela poprvé. A lekce jim jdou skvěle. Vše probíhá v klidu, důležité věci vysvětlujeme v češtině, plně se řídíme vaším tempem a vašimi možnostmi. Nemusíte se nic biflovat dopředu, pročíst tři učebnice a absolvovat extra lekce v jazykových aplikacích. Naším cílem není vás zkoušet, ale učit vás. Proto na začátku nemusíte umět nic, hlavně když něco budete umět na konci ☺

Výuku samozřejmě směřujeme k tomu, aby vás motivovala k mluvení v cizí řeči a mohli jste se tak neustále zlepšovat. Cokoliv vám však nebude jasné nebo budete potřebovat dovysvětlit, vyřešíme v češtině. Věřte, že jí postupně během našeho volání bude stále méně a méně.

Plán naší výuky není tesán do kamene. Naopak. Přizpůsobujeme ji nejen vašim schopnostem, ale také vašim konkrétním požadavkům. Potřebujete nabrat slovní zásobu z vašeho pracovního oboru? Rozmluvit se tak, abyste už konečně mohli volat se zahraničními kolegy bez stresu a přemáhání? Nejde vám minulý čas? Za měsíc vás čeká maturita anebo chcete konečně udělat ty jazykové zkoušky? Ať jde o cokoliv speciálního, zapracujeme to do našich lekcí a pomůžeme vám dostat se právě tam, kam potřebujete.

Nemusíte, na naši výuku totiž klasické jazykové učebnice nesedí. Proto jsme vytvořili vlastní výukové materiály, které vám dodáme emailem. Zašleme vám také tipy na ty nejlepší metody učení, které budou fungovat právě vám podle vašeho studijního typu – potřebujete to, co se učíte, vidět, slyšet, nebo musíte při učení chodit? Poradíme vám, jak to využít co nejvíce ve váš prospěch. A přidáme i spoustu neformálních studijních tipů, se kterými se pro vás z učení stane vítané každodenní rozptýlení.

To se samozřejmě může stát. Lektorka vám bude zkoušet volat znovu, pokud však volání nestihnete ani podruhé, vaše lekce propadá bez náhrady. Volání se proto raději pokuste stíhat anebo nám dejte vědět předem, že to daný den nevyjde – 24 hodin dopředu se klidně domluvíme na změně. Zajímá-li vás něco dalšího o podmínkách našeho fungování, mrkněte sem.

Ne, testy u nás psát nebudete, tedy alespoň ne ty jazykové. Jediný test, který vás necháme udělat, bude test vašeho studijního typu, abychom společně zjistili, co vám při učení nejvíce vyhovuje. Jste vizuální typ a potřebujete slovíčka vidět? Vyhovuje vám spíše vše důležité poslouchat? Nebo chvíli neposedíte a nové věci dostanete do hlavy jen při chůzi? Přijdeme na to a použijeme konkrétně tak, aby vás učení bavilo a mělo maximální efekt.

Ano, můžete. Svůj kurz u nás bez problémů uhradíte z fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP), stačí, když nám přes svého zaměstnavatele pošlete objednávku. Na jejím základě vystavíme fakturu, kterou odešleme zpět k proplacení, a váš kurz může začít.