Lektoři - Telf

Dali jsme dohromady skupinu osobností, které spojuje empatie, láska k jazykům, ale hlavně vůle našim studentům co nejvíce pomoci v jejich studiu.

Těší se na vás více než dvacet lektorů

Naše parta lektorů se snaží ke každému studentovi vždy přistupovat podle jeho individuálních potřeb.

Kateřina Hnilicová

Jmenuji se Kateřina a pocházím z Přerova, vyučuji němčinu a tomuto krásnému jazyku se věnuji už přes 20 let. Na němčině miluji její jasnou strukturu a s ní spojenou logiku. Se svými studenty se vždy ráda zasměju, je pro mě opravdu důležité zbavit vás stresu z konverzace a pomoci vám se při výuce uvolnit. Mám ráda trailový běh i pohodičku nad dobrou knihou či seriálem (ideálně v němčině), ale ze všeho nejraději trávím čas se svými dvěma syny.

Lektorka angličtiny
Katarína Čelková

Moje jméno je Katarína a jsem původem ze Slovenska. Přes telefon vám pomohu s angličtinou, kterou louskám již 26, let a to i v její byznys a medicínské podobě. Miluji práci se svými studenty. Se mnou se nemusíte bát, že občas šlápnete vedle, to zkrátka k novým jazykům patří. Když vám zrovna nepomáhám pilovat angličtinu, tak ráda uteču do přírody, přečtu si zajímavou knihu v angličtině, ale také ráda vařím a pěstuji citrusy.

Hana Bonczková

Jsem Hana a narodila jsem se v Bohumíně. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla vypilovat angličtinu, kterou učím už 17 let. Angličtinou se zabývám opravdu dlouho, ale stejně mě stále dokáže překvapit. Nejvíce mě těší, když vidím pokroky svých studentů a mám radost z každého slovíčka a fráze, kterou si zapamatují. Mám za sebou několik let života v Británii i Americe a baví mě jejich jazyková různorodost. Když položím sluchátko, tak se nejraději věnuji turistice, ráda šiju a vyrábím šperky, ale mojí opravdovou láskou je mé masážní studio.

Lucie Zajíček Pawlowská

Moje jméno je Lucie a bydlím ve Starém Bohumíně. V Telfu si se mnou můžete popovídat v angličtině, ale také ve francouzštině. Angličtinu mám ráda pro její praktičnost a mezinárodní využití, na francouzštině miluji, jak krásně zní a jak je vznešená. Při své výuce ráda předávám studentům nové zkušenosti a společně s nimi se těším i z těch nejmenších pokroků. Po práci si ráda udělám procházku do přírody, ale věnuji se i tanci a zahradničení, stejně jako si ráda uvařím nějaké dobré jídlo.

Christoph Hohenstein

Moje jméno je Christoph a pocházím z Německa. Němčina, kterou učím, je tak i mým rodným jazykem. Moc dobře vím, jak může být německý jazyk obtížný. Společně se do něj ale zakousneme tak, abych vám pomohl odbourat veškeré mantinely a trému, které tuto řeč často provází. Pokud spolu zrovna přes mobil nepilujeme německou konverzaci, tak mě s velkou pravděpodobností potkáte v České republice, kam velice rád jezdím na fotbalové zápasy.

Joanna McKeogh

Jmenuji se Joanna a pocházím z Londýna. Společně se můžeme pustit do angličtiny, která je mým rodným jazykem a vyučuji ji od roku 2011. Na angličtině mě baví její historie, ráda pátrám po původu anglických slovíček. Příběhy mých studentů jsou pro mě velice důležité a chci jim pomoci změnit jejich život k lepšímu. Mým největším koníčkem je cestování, mám ale ráda i četbu a muzea.

Lektorka francouzštiny
Katka Kaderová

Jmenuji se Katka a bydlím v Plzni. Ráda vám po telefonu pomohu s francouzštinou, kterou vyučuji už bezmála 10 let. Francouzštinu zbožňuji především díky jejímu přesahu do kultury. Začátky se mohou zdát o něco těžší, ale můžete mi věřit, že později se z tohoto jazyka stane jednoduchá skládačka. Ráda svým studentům pomáhám s jejich osobním rozvojem a snažím se jim jejich studium co nejvíce ulehčit. V mém osobním životě se věnuji tanci a skautingu, co ale opravdu miluji, jsou výlety do přírody s mým psem a návštěvy divadla.

Barbora Šimek, lektorka angličtiny
Barbora Šimek

Jmenuji se Barbora a žiju v Brně. Spolu můžeme zapracovat na vaší angličtině, kterou vyučuji již přes 24 let. Tato práce mě baví hlavně díky komunikaci, ráda si popovídám s lidmi různého věku i pokročilosti. Moc ráda cestuji, věnuji se vlastní zahrádce, ale ještě raději trávím čas se svou rodinou.

Lektor ruštiny, angličtiny, polštiny po telefonu
Nataliya Pakhomkina

Jmenuji se Nataliya a pocházím z Moskvy. Větší část svého života jsem bydlela na Ukrajině, takže umím perfektně ukrajinsky. Dlouhou dobu jsem žila v zahraničí, a to v Německu a  Maďarsku, kde jsem pracovala pro mezinárodní společnost. Tam jsem se naučila velmi dobře anglicky a trochu i německy. Ráda komunikuji s lidmi z různých zemí, poznávám jejich tradice a pohled na svět.

Jsem profesionální lektorka, ruštinu učím už téměř 15 let. Výuku jazyků si užívám a obzvláště mě baví sledovat pokrok u studentů. Vždy mě potěší, když vidím, že mí studenti mají radost, protože mohli použít jazyk v nějaké nové situaci, která jim dříve činila potíže. Vidím, že jim jazyk otevírá nový svět.

Mám ráda cestování, přírodu a zvířata. Nadšeně čtu knihy a sleduji zajímavé dokumenty, poznávám život z různých stran. Miluji trávit čas se svou rodinou a kamarády.

Pavlína Turoňová

Jazyky mě baví už od malička. Líbí se mi objevování nových možností právě díky lepšímu poznání daného národního jazyka. Ráda cestuji, a proto mě před lety nadchla němčina, kterou jsem nakonec spolu i s češtinou vystudovala. K cestování však patří také angličtina, kterou mám také moc ráda. V Telfu se mi líbí pravidelnost, efektivita a především maximální zapojení všech mozkových závitů. Když mám čas, s radostí sáhnu po kvalitní četbě. Nejraději jsem ve společnosti svých blízkých a pro odreagování volím sportovní aktivity a pobyt v přírodě.

Martina Bocková

Ciao! Jsem Martina, původem z Ostravska, takže italštině podobný přízvuk a kadenci mám v uchu i puse už od narození.  S opravdovou italštinou jsem se ale seznámila v roce 2003, když jsem strávila v rámci programu Erasmus jeden semestr na univerzitě v krásné Florencii. To jsem ještě studovala antropologii, pak jsem ale přidala i italský jazyk a literaturu. Ráda sdílím se svými studenty nadšení z italské kultury a historie, ale také z jejich malých i velkých pokroků.
Miluju rajčata, funguju v podstatě na čokoládě, ráda cestuji a chodím pěšky. A když nikam jet nebo jít zrovna nemůžu, tak alespoň o cestách a jiných zemích ráda čtu. Doufám, že jednou si dám pěší pouť i se svými dvěma princeznami, ať už Španělskem (to je moje srdcovka) nebo Itálií.

Poznej naši partu

Mezi námi jsou realisti i snílci, stejně jako mezi našimi studenty. Sdílíme hodnoty i metody a hlavně – všichni se snažíme neustále zlepšovat.

Chcete se stát jedním z našich lektorů?

  • Buďte svým vlastním šéfem
  • Naplánujte si svůj vlastní rozvrh
  • Pracujte odkudkoliv