Lektoři - Telf

Dali jsme dohromady skupinu osobností, které spojuje empatie, láska k jazykům, ale hlavně vůle našim studentům co nejvíce pomoci v jejich studiu.

Těší se na vás více než dvacet lektorů

Naše parta lektorů se snaží ke každému studentovi vždy přistupovat podle jeho individuálních potřeb.

Kateřina Hnilicová

Jmenuji se Kateřina a pocházím z Přerova, vyučuji němčinu a tomuto krásnému jazyku se věnuji už přes 20 let. Na němčině miluji její jasnou strukturu a s ní spojenou logiku. Se svými studenty se vždy ráda zasměju, je pro mě opravdu důležité zbavit vás stresu z konverzace a pomoci vám se při výuce uvolnit. Mám ráda trailový běh i pohodičku nad dobrou knihou či seriálem (ideálně v němčině), ale ze všeho nejraději trávím čas se svými dvěma syny.

Lektorka angličtiny
Katarína Čelková

Moje jméno je Katarína a jsem původem ze Slovenska. Přes telefon vám pomohu s angličtinou, kterou louskám již 26, let a to i v její byznys a medicínské podobě. Miluji práci se svými studenty. Se mnou se nemusíte bát, že občas šlápnete vedle, to zkrátka k novým jazykům patří. Když vám zrovna nepomáhám pilovat angličtinu, tak ráda uteču do přírody, přečtu si zajímavou knihu v angličtině, ale také ráda vařím a pěstuji citrusy.

Hana Bonczková

Jsem Hana a narodila jsem se v Bohumíně. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla vypilovat angličtinu, kterou učím už 17 let. Angličtinou se zabývám opravdu dlouho, ale stejně mě stále dokáže překvapit. Nejvíce mě těší, když vidím pokroky svých studentů a mám radost z každého slovíčka a fráze, kterou si zapamatují. Mám za sebou několik let života v Británii i Americe a baví mě jejich jazyková různorodost. Když položím sluchátko, tak se nejraději věnuji turistice, ráda šiju a vyrábím šperky, ale mojí opravdovou láskou je mé masážní studio.

Zdeňka Bohdalová

Jmenuji se Zdenka a jsem z Ústí nad Labem. Ráda vám pomůžu naučit se šprechtit německy. Tomuto jazyku se totiž věnuji už přes 15 let a mám za sebou také rok života v Německu. Velice mě baví práce s lidmi i proto se věnuji právě výuce a chci svým studentům předat co nejvíce užitečných informací. Mým největším koníčkem je příprava saunových ceremoniálů a aromaterapie. Po sauně si ale stejně ráda odpočinu u dobrého filmu.

Lucie Zajíček Pawlowská

Moje jméno je Lucie a bydlím ve Starém Bohumíně. V Telfu si se mnou můžete popovídat v angličtině, ale také ve francouzštině. Angličtinu mám ráda pro její praktičnost a mezinárodní využití, na francouzštině miluji, jak krásně zní a jak je vznešená. Při své výuce ráda předávám studentům nové zkušenosti a společně s nimi se těším i z těch nejmenších pokroků. Po práci si ráda udělám procházku do přírody, ale věnuji se i tanci a zahradničení, stejně jako si ráda uvařím nějaké dobré jídlo.

Christoph Hohenstein

Moje jméno je Christoph a pocházím z Německa. Němčina, kterou učím, je tak i mým rodným jazykem. Moc dobře vím, jak může být německý jazyk obtížný. Společně se do něj ale zakousneme tak, abych vám pomohl odbourat veškeré mantinely a trému, které tuto řeč často provází. Pokud spolu zrovna přes mobil nepilujeme německou konverzaci, tak mě s velkou pravděpodobností potkáte v České republice, kam velice rád jezdím na fotbalové zápasy.

Joanna McKeogh

Jmenuji se Joanna a pocházím z Londýna. Společně se můžeme pustit do angličtiny, která je mým rodným jazykem a vyučuji ji od roku 2011. Na angličtině mě baví její historie, ráda pátrám po původu anglických slovíček. Příběhy mých studentů jsou pro mě velice důležité a chci jim pomoci změnit jejich život k lepšímu. Mým největším koníčkem je cestování, mám ale ráda i četbu a muzea.

lektorka
Katka Kaderová

Jmenuji se Katka a bydlím v Plzni. Ráda vám po telefonu pomohu s francouzštinou, kterou vyučuji už bezmála 10 let. Francouzštinu zbožňuji především díky jejímu přesahu do kultury. Začátky se mohou zdát o něco těžší, ale můžete mi věřit, že později se z tohoto jazyka stane jednoduchá skládačka. Ráda svým studentům pomáhám s jejich osobním rozvojem a snažím se jim jejich studium co nejvíce ulehčit. V mém osobním životě se věnuji tanci a skautingu, co ale opravdu miluji, jsou výlety do přírody s mým psem a návštěvy divadla.

Lektorka angličtiny
Barbora Šimek

Jmenuji se Barbora a žiju v Brně. Spolu můžeme zapracovat na vaší angličtině, kterou vyučuji již přes 24 let. Tato práce mě baví hlavně díky komunikaci, ráda si popovídám s lidmi různého věku i pokročilosti. Moc ráda cestuji, věnuji se vlastní zahrádce, ale ještě raději trávím čas se svou rodinou.

Poznej naši partu

Mezi námi jsou realisti i snílci, stejně jako mezi našimi studenty. Sdílíme hodnoty i metody a hlavně – všichni se snažíme neustále zlepšovat.

Chcete se stát jedním z našich lektorů?

  • Buďte svým vlastním šéfem
  • Naplánujte si svůj vlastní rozvrh
  • Pracujte odkudkoliv